Rekreační objekt a domácnost

Pojištění rekreačního objektu a domácnosti je pojištění, které chrání náš majetek. Rekreační objekt je pro nás splněný sen, kde trávíme zpravidla dny klidu a volna. Rekreační objekt je nám na tolik blízký, že neváháme si svůj splněný sen pojistit. Často je pro nás rekreační objekt značné hodnoty, která se násobí i naší letitou, někdy celoživotní prací, kterou jsme do našeho snu tedy rekreačního objektu za léta úmorné práce vložili. A proto si sami vyhledáváme vhodnou pojišťovnu, aby náš sen pojistila, aby se našemu snu nic nepřihodilo.

Na jaká rizika pojišťujeme rekreační domácnost ? Rekreační domácnost je vystavena velkému nebezpečí. Dost často připadají v úvahu veškerá živelná nebezpečí jako je například: povodeň, záplava, vichřice, krupobití, oheň a jeho průvodní jevy, sesuv půdy, zemětřesení, vodovodní škoda, ale také pád předmětu / stožáru, pojištění skla. Velkým téměř největším rizikem je odcizení a vandalismus, protože velmi často bývají přes týden naše rekreační domácnosti opuštěné, proto je nezbytné mít pojištění na tato rizika, která jsou velmi pravděpodobná.

Na jaká rizika pojišťujeme rekreační objekt? Jedná se primárně o živelná nebezpečí: povodeň, záplava, vichřice, krupobití, oheň a jeho průvodní jevy, sesuv půdy, zemětřesení, vodovodní škoda, pád předmětu / stožáru, skla, dále odcizení, vandalismus a velmi důležitá je také odpovědnost z držby z titulu vlastnictví a další jiná rizika.

A právě proto, že je třeba, abyste měli pojištěn svůj sen, tak od toho jsme tady my. Umíme Vám nabídnout dle zadání zcela zdarma návrhy v 10 pojišťovnách na pojištění Vašeho rekreačního objektu a domácnosti. Vy si na konci vybíráte tu nejlepší variantu pojištění, která Vám chrání Váš sen.

Klient od nás odchází vždy spokojen.