Pojištění rodinného domu je často sjednávané pojištění našeho majetku. Zde si klienti velmi často uvědomují, že jejich ,,domeček,, musí mít kvalitní pojištění. Je to přece náš majetek. Sjednává se nejčastěji ze dvou důvodů a to je, že při koupi rodinného domu financovaným bankou se musí na základě požadavku banky sjednat pojištění rodinného domu. Velmi častou variantou je také pojištění rodinného domu na základě poptávky od klienta. A od toho jsme tady my.

Na jaká rizika pojišťujeme rodinný dům? Jedná se primárně o živelná nebezpečí: povodeň, záplava, vichřice, krupobití, oheň a jeho průvodní jevy, sesuv půdy, zemětřesení, vodovodní škoda, pád předmětu / stožáru, skla, dále odcizení, vandalismus a velmi důležitá je také odpovědnost z držby z titulu vlastnictví a další jiná rizika.

Jak nám mohou jednotlivá rizika pomoc? Jaké mohou nastat situace? Veškerý výčet rizik ze živelného nebezpečí nám může udělat nemalé škody, jako například povodeň, oheň apd. Také krádež, nebo loupež je nepříjemná věc pro každého. Odpovědnost nám zase chrání situace, jako je třeba sesuv zmrzlého sněhu ze střechy, uklouznutí na pozemku třetí osobou. A mnoho dalších nepříjemných situací, které můžou nastat.

Příjdte prosím do naší kanceláře. Velmi poctivě se o Vás postaráme. Připravíme Vám dle zadání zcela zdarma nabídky od 10 pojišťoven. Sami se na konci rozhodnete, jaká varianta Vám bude vyhovovat po obsahové a cenové stránce. Také Vám v souvislosti s koupí rodinného domu umíme nabídnout zcela zdarma různé varianty financování například Vašeho budoucího bydlení na hypotéční úvěr v 10 bankách.

Klient od nás odchází vždy spokojen.