Pojištění domácnosti je jedním z nejčastěji sjednávaným pojištěním vůbec. Klient si tím chrání svůj movitý majetek. Co se rozumí movitým majetkem, tak především je to vybavení domácnosti, jako je například veškerý nábytek, elektronika, elektrospotřebiče, vestavěný nábytek různého využití, dále malby, podlahové krytiny, ale také věci zvláštní hodnoty jako jsou například obrazy, sbírky a další movité věci historické hodnoty.

K domácnosti je možné připojistit další rizika, jako jsou například: rozšířený živel, odcizení, vandalismus, skla, sklokeramická deska, přepětí, zkrat, navýšení limitů na jakékoli stávající riziko, odpovědnost v běžném občanském životě, které se vztahuje na všechny členy žijící ve společné domácnosti, připojištění garáže včetně movitých věcí a další.

Vzhledem k tomu, že právě pojištění domácnosti je tak hodně klienty sjednáváno, tak nabídky od jednotlivých pojišťoven se velmi často obsahově i cenově od sebe výrazně liší, proto doporučuji navštívit naši kancelář, kde Vám vše dle Vašeho požadavku vypracujeme na míru.

Klient, který navštíví naši kancelář bude profesionálně obsloužen, tedy klientovi zcela zdarma dle zadání vypracujeme v 10 pojišťovnách návrh na pojištění domácnosti včetně vybraného připojištění. Klient si sám vybere nejlepší variantu v rámci pojistného trhu v ČR.

Klient odchází z naši kanceláře vždy spokojen, protože má porovnání v rámci trhu a sám se na konci rozhodne, která nabídka mu nejvíce vyhovuje.