Právní ochrana je specifické pojištění, které nás chrání proti různým životním situacím. V životě může nastat závažná situace, kdy budeme potřebovat profesionální pomoc odborníka. Odborníkem je v tomto případě právník – právní zástupce. Co se nám může přihodit? Třeba dopravní nehoda při řízení motorového vozidla, motocyklu, kola. Potom oceníme pohotovou a kvalifikovanou radu či pomoc svého právníka. Právní ochrana je v tuto chvíli tady pro Vás. Mohou nastat různé situace: sporná dopravní nehoda, zavinění dopravní nehody, přestupkové či trestní řízení, spory s pojišťovnami, dohadování s autoservisem o záruční opravě a další nepříjemné situace.

Velice složitě se řeší situace v zahraničí. Dopravní nehoda a spor s dopravní policií. V tuto chvíli nám pomůže pohotová pomoc právníka na telefonu. V takovéto situaci je to doslova naše záchrana. Tato služba Vám zajišťuje skutečnou ochranu vašich oprávněných nároků při právních sporech.

Pojistný trh nabízí zajímavé možnosti tohoto pojištění. Právní ochrana se ne zcela často klienty využívá, ale pokud nastane takzvaně patová situace, tak potom právní ochrana, tedy toto pojištění klientovi zásadně vypomůže a pochopitelně ušetří nemalé náklady spojené se soudním řízením.

Přijďte do naší kanceláře. Zcela zdarma Vám poradíme, jak správně postupovat.