Asistenční služba pomáhá řidičům – motoristům v nouzi. Asistenční služby jsou součástí obsahu pojištění: povinné ručení, nebo havarijní pojištění. Mohou nastat různé, nepříjemné, neočekávané situace: dopravní nehoda, porucha vozidla, defektu pneumatiky, při nedostatku paliva, záměna paliva, při vybití baterie aj.

Asistence v ČR: oprava na místě, náhradní vozidlo po dobu opravy, odtah vozidla, vyproštění vozidla, úschova vozidla, taxi, výměna pneumatiky, záměna paliva / výměna, právní ochrana a další.

Asistence v zahraničí: oprava na místě, odtah vozidla, vyproštění vozidla, tlumočení, právní ochrana, zapůjčení financí, ubytování a další.

1224 – LINKA POMOCI ŘIDIČŮM. Pro všechny pojišťovny jednotné telefonní číslo. Jak tato nová linka funguje?: klient se dovolá na uvedenou linku a následně bude přesměrován na asistenční společnost své příslušné pojišťovny. Zde klient vše v klidu vyřeší a vyhne se tím různým jiným problémům při řešení pojistné události.

Navštivte naši kancelář. Rádi S Vámi projdeme možnosti asistenčních služeb v rámci pojistného trhu. Nabídka je pestrá a proto můžeme přesně na míru pro Vás připravit to správné zajištění asistenčních služeb na Vaše cesty ať už krátké v rámci ČR, nebo daleké do zahraničí. Vždy je asistenční služba součástí buď povinného ručení, nebo havarijního pojištění.

Taktéž Vám zcela zdarma zpracujeme různé možnosti až v 10 pojišťovnách.

Těšíme se na návštěvu u nás.