Flotilové pojištění je určeno pro firmy, které mají více než 4 motorová vozidla. Jedná se o povinné ručení, ale i havarijní pojištění, které je klientem vybráno z celé škály pojišťoven. Výhodou flotilového pojištění často bývá jednoduchost především pro klienta. Neboť v jedné smlouvě má klient pojištěna jednotlivá vozidla. Také vozidla, která se dopojišťují v průběhu roku mají potom jednotný počátek pojištění např. 1.1.2015. Další výhodou pro klienta může být i cena, která se zpravidla vypočítává z vyjetého bonusu jednotlivých vozidel.

Další doplňková připojištění k flotilovému pojištění: pojištění skel, střet se zvěří, úraz řidiče, pojištění zavazadel, nezaviněná nehoda, živelné události na vozidle, pronájem náhradního vozidla, připojištění zimní výbavy, pracovní neschopnost a hospitalizace při dopravní nehodě.

Výhodou u nás je, že si klient vybírá flotilové pojištění v rámci celého trhu až z 10 pojišťoven. Hraje zde prim mnoho faktorů : pojistné limity, obsah, připojištění, asistenční služby a cena.

Navštivte naši kancelář v centru města Náchoda. Zcela zdarma Vám uděláme propočet na Vaše flotilové pojištění. Pro Vaše auto Vám dokážeme najít výhodnější a levnější flotilové pojištění. Klient odchází vždy spokojen.