Povinné ručení je pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Je základním pojištěním pro každé auto, motocykl, přívěs apd. Jezdit s autem po silnici bez povinného ručení není možné. Řidič se tím vystavuje nebezpečí vysokých pokut. Pokud způsobí dopravní nehodu nese veškeré následky, tedy škodu na zdraví, na majetku, na životě, na ušlém zisku, právní zastoupení apd. Povinné ručení je u jednotlivých pojišťoven obsahově různé. Nezáleží proto jen na ceně.

Další doplňková pojištění k povinnému ručení: pojištění skel, střet se zvěří, úraz řidiče, pojištění zavazadel, nezaviněná nehoda, živelné události na vozidle, pronájem náhradního vozidla, připojištění zimní výbavy, pracovní neschopnost a hospitalizace při dopravní nehodě.

Výhodou u nás je, že si klient vybírá povinné ručení v rámci celého trhu až z 10 pojišťoven. Hraje zde prim mnoho faktorů : pojistné limity, obsah, připojištění, asistenční služby a cena.

Navštivte naši kancelář v centru města Náchoda. Zcela zdarma Vám uděláme propočet na Vaše povinné ručení. Pro Vaše auto Vám dokážeme najít výhodnější a levnější povinné ručení. Klient odchází vždy spokojen.