Zákaznická infolinka: Po-Pá 8:00-17:00, So po telefonické domluvě – +420 604 505 605

NÁŠ TÝM: qrcode

TOPlist

Majitel kanceláře:

 lukas-02

     Jmenuji se Lukáš Cohla a jsem specialistou v oblasti pojištění a bankovních produktů. Pojišťovnictví a bankovnictví je mojí prací a velkým koníčkem zároveň. V této oblasti pracuji od 1. září 2005 a řídím se heslem „Poctivě a odpovědně„. Těší mne, že výsledky mé dlouholeté práce s odstupem času mohou naši klienti posoudit a dát výše zmíněnému krédu za pravdu.

     V minulosti jsem pracoval pro pojišťovnu Kooperativa a. s. jako zaměstnanec. Od 7. ledna 2014 pracuji samostatně se svým týmem v kanceláři v Náchodě pod makléřskou společnosti INSIA a. s., která je největším a z mého pohledu nejdůvěryhodnějším makléřem v rámci ČR.

Těšíme se na Vaši návštěvu

11 let v oboru pojišťovnictví a bankovnictví – Poděkování …

12 LET V OBORU POJIŠŤOVNICTVÍ A BANKOVNICTVÍ

1.9. 2017 – PODĚKOVÁNÍ…..

Vážení klienti, již uplynul další rok, kdy se ohlížím za svým angažmá v profesy makléře s vlastní kanceláří. A tak se s Vámi chci znovu podělit o radost nad tím, že Vám mohu i nadále nabízet různé služby z oblasti pojišťovnictví a bankovnictví.

1.9. 2017 je pro mě skutečně významným dnem, protože přesně před 12 lety jsem do toho oboru vstoupil, jak jsem popsal již v předchozím článku. Přemýšlel jsem, co vlastně bude obsahem tohoto článku? Myslím, že nejvhodnější bude rekapitulace předchozího roku a jakým směrem kancelář Cohla půjde. Co se vlastně událo? Především kancelář Cohla se vydala novou cestou a to , že se snaží více profesionalizovat různé procesy, především v oblasti nabídky, i poptávky. Nabídku je stále rozšiřovat, aby kancelář Cohla uměla klientům nabídnout vše, co součastný pojistný a bankovní trh běžně nabízí. Vhodné je řešit na jednom místě. Na rozšiřování nabídky budeme i nadále pracovat. Vyžaduje to školení týmu, samostudium, různé zkoušky. Co se týká poptávky, tak hlavním cílem je umět poptávku klientovi řádně vyřešit na základě poptávky předloženého zadání vypracovat vhodné doporučení a řešení dané poptávky. Poptávky na základě našich www.pojistenicohla.cz  stránek na kancelář Cohla nejčastěji prostřednictví emailu nám skutečně chodí. Velmi často se jedná o hypoteční úvěry, nebo běžné pojištění, jako třeba povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku apd. Za projevenou důvěru Vám kancelář Cohla moc děkuje.

Nabídka a poptávka je pro kancelář Cohla nosné téma do dalších let působení kanceláře Cohla. Stále je co zlepšovat. Proto kancelář Cohla se svými klienty komunikuje a naslouchá různým námětům a doporučením. Kancelář Cohla se snaží jít stále dopředu a vylepšovat své služby. Více informací k našim službám najdete na naších  stránkách: www.pojistenicohla.cz

Závěrem Vám všem našim stávajícím a budoucím klientům mohu slíbit, že se v kancelář Cohla bude snažit vyřešit Vaše požadavky a přání k Vaší spokojenosti.

Děkuji za celou kancelář Cohla za dosavadní důvěru. Moc si toho vážíme.

S hlubokou úctou k Vám majitel kanceláře- makléř Lukáš Cohla

Centrum pojištění Lukáš Cohla

Sídlo : Náchod, Palackého 31

tel. 775 95 46 95

email : lukas.cohla@insia.com

www.pojistenicohla.cz

Facebook :  @Hypotekypojistenicohla

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí : 8.00 – 17.00

Úterý :     8.00 – 17.00

Středa :   8.00 – 17.00

Čtvrtek :  8.00 – 17.00

Pátek :     8.00 – 17.00

Sobota :   8.00 – 12.00

 

Makléřka :


                       Jmenuji se Alena Petirová, k této práci jsem se dostala úplně náhodou, když jsem šla jako klientka k panu Cohlovi. Zaujal mě jeho milý přístup a po našem krátkém rozhovoru přišla otázka : “ Měla by jste zájem zde pracovat?“ Na druhý den jsme si domluvili schůzku na které mi pan Cohla tento obor představil, jeho nabídka mě oslovila natolik, že po několika dalších pohovorech jsem se rozhodla ji příjmout.

Byla to pro mě výzva na životní změnu, moje dosavadní práce mě již nenaplňovala a jelikož jsem člověk zvídavý a ráda se učím nové věci vrhla jsem se do toho naplno a dnes mohu s jistotou říci, že mě to doslova pohltilo. Tato práce s lidmi mě baví a budu se snažit býti opravdovým profesionálem, jako je můj šéf a vzor Lukáš Cohla..

Tel. 723589097

Email: alena.petirova@insia.com

 

 

 

 

V

 

 

Asistentka pana Cohly:

petra-02
Petra Cohla udává směr kanceláře Lukáš Cohla. Má na starosti stávající klienty a péči o ně. Průběžně monitoruje požadavky stávajících klientů. Vyhledává obchodní příležitosti z oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, odškodnění a realit. Předává případné kontakty členům obchodního týmu.
Další náplní je navádění smluv do systému s kontakty klientů. Spravuje webové stránky a připravuje novinky z oblasti pojišťoven a bank.
Odpovídá za celkové směřování kanceláře.