Zákaznická infolinka: Po-Pá 8:00-17:00, So po telefonické domluvě – +420 604 505 605

NÁŠ TÝM: qrcode

TOPlist

Majitel kanceláře:

 lukas-02

     Jmenuji se Lukáš Cohla a jsem specialistou v oblasti pojištění a bankovních produktů. Pojišťovnictví a bankovnictví je mojí prací a velkým koníčkem zároveň. V této oblasti pracuji od 1. září 2005 a řídím se heslem „Poctivě a odpovědně„. Těší mne, že výsledky mé dlouholeté práce s odstupem času mohou naši klienti posoudit a dát výše zmíněnému krédu za pravdu.

     V minulosti jsem pracoval pro pojišťovnu Kooperativa a. s. jako zaměstnanec. Od 7. ledna 2014 pracuji samostatně se svým týmem v kanceláři v Náchodě pod makléřskou společnosti INSIA a. s., která je největším a z mého pohledu nejdůvěryhodnějším makléřem v rámci ČR.

Těšíme se na Vaši návštěvu

11 let v oboru pojišťovnictví a bankovnictví – Poděkování …

12 LET V OBORU POJIŠŤOVNICTVÍ A BANKOVNICTVÍ

1.9. 2017 – PODĚKOVÁNÍ…..

Vážení klienti, již uplynul další rok, kdy se ohlížím za svým angažmá v profesy makléře s vlastní kanceláří. A tak se s Vámi chci znovu podělit o radost nad tím, že Vám mohu i nadále nabízet různé služby z oblasti pojišťovnictví a bankovnictví.

1.9. 2017 je pro mě skutečně významným dnem, protože přesně před 12 lety jsem do toho oboru vstoupil, jak jsem popsal již v předchozím článku. Přemýšlel jsem, co vlastně bude obsahem tohoto článku? Myslím, že nejvhodnější bude rekapitulace předchozího roku a jakým směrem kancelář Cohla půjde. Co se vlastně událo? Především kancelář Cohla se vydala novou cestou a to , že se snaží více profesionalizovat různé procesy, především v oblasti nabídky, i poptávky. Nabídku je stále rozšiřovat, aby kancelář Cohla uměla klientům nabídnout vše, co součastný pojistný a bankovní trh běžně nabízí. Vhodné je řešit na jednom místě. Na rozšiřování nabídky budeme i nadále pracovat. Vyžaduje to školení týmu, samostudium, různé zkoušky. Co se týká poptávky, tak hlavním cílem je umět poptávku klientovi řádně vyřešit na základě poptávky předloženého zadání vypracovat vhodné doporučení a řešení dané poptávky. Poptávky na základě našich www.pojistenicohla.cz  stránek na kancelář Cohla nejčastěji prostřednictví emailu nám skutečně chodí. Velmi často se jedná o hypoteční úvěry, nebo běžné pojištění, jako třeba povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku apd. Za projevenou důvěru Vám kancelář Cohla moc děkuje.

Nabídka a poptávka je pro kancelář Cohla nosné téma do dalších let působení kanceláře Cohla. Stále je co zlepšovat. Proto kancelář Cohla se svými klienty komunikuje a naslouchá různým námětům a doporučením. Kancelář Cohla se snaží jít stále dopředu a vylepšovat své služby. Více informací k našim službám najdete na naších  stránkách: www.pojistenicohla.cz

Závěrem Vám všem našim stávajícím a budoucím klientům mohu slíbit, že se v kancelář Cohla bude snažit vyřešit Vaše požadavky a přání k Vaší spokojenosti.

Děkuji za celou kancelář Cohla za dosavadní důvěru. Moc si toho vážíme.

S hlubokou úctou k Vám majitel kanceláře- makléř Lukáš Cohla

Centrum pojištění Lukáš Cohla

Sídlo : Náchod, Palackého 31

tel. 775 95 46 95

email : lukas.cohla@insia.com

www.pojistenicohla.cz

Facebook :  @Hypotekypojistenicohla

 

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí :  8.00 – 17.00

Úterý    :   8.00 – 17.00

Středa  :   8.00 – 17.00

Čtvrtek  :  8.00 – 17.00

Pátek   :    8.00 – 12.00


 

 

 

 

V

 

 

Asistentka pana Cohly:

petra-02
Petra Cohla udává směr kanceláře Lukáš Cohla. Má na starosti stávající klienty a péči o ně. Průběžně monitoruje požadavky stávajících klientů. Vyhledává obchodní příležitosti z oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, odškodnění a realit. Předává případné kontakty členům obchodního týmu.
Další náplní je navádění smluv do systému s kontakty klientů. Spravuje webové stránky a připravuje novinky z oblasti pojišťoven a bank.
Odpovídá za celkové směřování kanceláře.