Kdo jsme?

Jsme nezávislá skupina privátních, nezávislých makléřů v rámci pojišťoven a bank. Dále zastupujeme klienty v oblastech realit a odškodnění.

Jaká je naše práce?img_20160916_131537

Zajišťujeme našim klientům realizaci hypoték a nabídky pojištění. Optimalizujeme stávající náklady. Umíme porovnat a analyzovat smlouvy všeho druhu. Naši pestrou nabídku služeb stále rozšiřujeme.

Co umíme?

Vhodnou diverzifikací dokážeme fyzickým (občanům) i právnickým (firmám) osobám uspořit i vydělat nemalé finanční prostředky.

Profesní zkušenosti:

Profesní zkušenosti máme opravdu veliké. V oboru pojišťovnictví, bankovnictví, nově i realit a odškodnění působíme od 1. 9. 2005. Máme přehled o jednotlivých produktech napříč celým pojistným a bankovním trhem. Umíme tyto produkty mezi sebou srovnávat, klientovi pak předložíme vhodný způsob uspokojení jeho současných i budoucích potřeb v této oblasti. K této činnosti máme samozřejmě veškerá oprávnění od ČNB: licence i pravidelná školení od jednotlivých bank a pojišťoven.

O nás:

Jsme profesionálové. Jsme tým makléřů, kteří se své práci věnují na plný úvazek. Pracujeme naprosto samostatně. Pokud plníme plány, pak jenom plány našich klientů. Neustále a cílevědomě se vzděláváme.

„Spokojený klient, který na nás dá doporučení, je naší největší odměnou“

Další bližší informace jsou dostupné na našich webových stránkách www. pojistenicohla.cz, které neustále vylepšujeme a doplňujeme o aktuální příspěvky z našeho oboru.

Zdraví tým kanceláře Lukáše Cohly, těšíme se velmi na Vaši návštěvu.

Najdete nás v Náchodě několik metrů od náměstí, naproti Komerční bance. Naše kancelář je v 1. patře domu čísla 31 na Palackého ulici. Pokud pojedete podle navigace, zadejte si:

50.4167725N, 16.1640131E

mapy.cz

Kde nás najdete?

 

Profil na Firmy.cz >