Pojištění úrazu a zdraví. Toto pojištění v žádném případě nepodceňujte je to oblast pojištění, která klienta chrání na různá, neočekávaná rizika, která mohou nenadále nastat v důsledku úrazu, nebo nemoci kdykoli v průběhu našeho života. Klienty je tento druh pojištění často sjednáván. Na počátku je nezbytné, aby si klient správně vybral svého finančního poradce. Je třeba, aby to byl prověřený profesionál nejlépe s letitými zkušenostmi. Jenom tak můžete mít jistotu, že budete mít správně nastavené Vaše zajištění ve vztahu k Vám a k Vaším blízkým.

Na jaká rizika úrazu a nemoci se klient může pojistit? Tak především se jedná a tato rizika: smrt úrazem a nemocí, vážná onemocnění, invalidita úrazem a nemocí, invalidita úrazem, smrt úrazem, smrt dopravní nehodou, trvalé následky, tělesné poškození, denní odškodné, pracovní neschopnost úrazem a nemocí, pracovní neschopnost úrazem, pobyt v nemocnici úrazem a nemocí, pobyt v nemocnici úrazem, ztráta zaměstnání aj.

Komu je určeno pojištění úrazu a zdraví. Tak především se sjednává dospělým v tomto rozšířeném rozsahu rizik. U dětí je nabídka rizik pochopitelně menší, ale zase děti mají rizika levnější často až do 26let za dětskou sazbu. Také je možno sjednat pojištění firmám pro zaměstnance, jako možnost benefitu.

Tímto Vás zveme do naší kanceláře v Náchodě, kde se o Vás na profesionální úrovni postaráme. Zcela zdarma Vám vytvoříme dle zadání nabídky na pojištění Vašeho úrazu a zdraví. Budete mít možnost si vybrat až z 10 nabídek.

Klient od nás odchází vždy spokojen.