Spoření, jednorázové vklady

Spoření a jednorázové vklady je to oblast pojištění, které je pro nás velmi významné. Především tím, že si odkládáme své volné finanční prostředky na horší časy. Jsou různé způsoby spoření. Buď se jedná o spoření krátkodobé, nebo spoření dlouhodobé. Dále dělíme spoření sjednané fyzickou osobou, tedy na RČ, nebo s příspěvkem zaměstnavatele.

Spoření krátkodobé. Jedná se zpravidla o spoření, kde je nejkratší doba spoření 1 rok. Nejčastěji se krátkodobě spoří na období 5 let. Zde umíme klientovi nabídnout různé možnosti umístění vkladu. Naše kancelář se více přiklání ke garantované částce k výplatě při dožití smlouvy. U krátkodobého spoření si můžete za určitých podmínek uplatňovat daňový odpočet.

Spoření dlouhodobé. Nejčastěji se sjednává varianta s možností daňového odpočtu. Jsou zde různé možnosti, tak především životní pojištění, životní kapitálové pojištění, důchodové spoření, nebo penzijní připojištění. U všech těchto pojištění můžete za určitých podmínek dosáhnout daňového odpočtu.

Vážený kliente navštivte naši kancelář v centru města Náchoda. Podáme Vám odborné informace jak si správně zhodnotit své prostředky. Vzhledem k téměř desetileté zkušenosti z oblasti důchodového pojištění a životného pojištění a také penzijního připojištění Vám můžu slíbit, že v naší kanceláři o Vás bude na vysoké úrovni postaráno. Připravíme Vám dle zadání nejméně 5 variant na zhodnocení Vašich finančních prostředků. Nejčastěji doporučujeme s garantovanou částkou k výplatě. Klient transparentně ví, kolik financí na konci ze smlouvy dostane.

Klient od nás odchází vždy spokojen.