11 let v oboru pojišťovnictví a bankovnictví – Poděkování …

Lukáš CohlaVážení klienti je mojí milou povinností se podělit s Vámi o z mého pohledu významný den 1. září 2016. Dovolte mi prosím krátké poohlédnutí za tím, jak jsem začínal v tomto oboru.

Dnes 1. září 2016 je to rovných 11 let, co jsem vstoupil do angažmá pojišťovny Kooperativa. V této podle mě kvalitní pojišťovně jsem jako zaměstnanec strávil krásných 8,5 roku na různých pozicích. Velmi děkuji této pojišťovně, že mě naučila vše především z oblasti pojišťovnictví a z části i bankovnictví. Naučila mě dělat tuto práci poctivě a odpovědně. Naučila mě kvalitním návykům ve vztahu ke klientovi a obecně k této profesi. Prošel jsem si v tomto období ledasčím, od volání klientů na pevné linky v roce 2005 až po mnoho schůzek s klienty přímo v domácnosti. Myslím, že to byla dobrá škola života a nijak toho nelituji a naopak mě to hodně zocelilo. Nicméně čas se naplnil na konci roku 2013 a na vlastní žádost jsem z pojišťovny Kooperativa odešel. Chtěl jsem se posunout dál, a to směrem k Vám ke klientům především pestřejší nabídkou z oblasti dalších pojišťoven a bank.

 Jak jsem dále postupoval? Velice pečlivě jsem si zmonitoroval své budoucí potencionální partnery na poli makléřských společností. Je jich mnoho … uvádím zde zcela zásadně, že rozdíl mezi těmito společnostmi v rámci konceptu a především vnitřních mechanizmů a vůbec transparentnosti a důvěryhodnosti ve vztahu k mé práci je obrovská. Rozhodnutí bylo tehdy v lednu 2014 naprosto stěžejní v mém životě. INSIA a.s. bylo mé rozhodnutí. Je to z mé dosavadní praxe, a to mohu, jako bývalý zaměstnanec pojišťovny Kooperativa a.s., učinit a udělat nejméně objektivní porovnání, že makléřská společnost INSIA a.s. splňuje z mého pohledu vysoké standardy v této profesi pojišťovnictví a bankovnictví. Mnoho mých stávajících kolegů – matadorů v oboru více než 10 let působících, mi jednoznačně dávají za pravdu. Najednou se mi splnil můj velký sen pracovat samostatně, založit si kancelář a mít pestrou nabídku pro své klienty, kterých má v současné době naše kancelář za téměř tříleté působení téměř 300. Jsme čtyřčlenným týmem profesionálů a snažíme se velice precizně odvádět práci vedoucí ke spokojenosti především Vás klientů. Vše ostatní, jak pracujeme a jak se snažíme pestrou nabídku služeb rozšiřovat, vidíte na našich www.pojistenicohla.cz Jsem šťastný, že jsem ušel takový to kus cesty a jsem hrdý, že spousta z Vás je věrně po mnoho let po mém boku a za to Vám velmi děkuji.

Dále se chci zmínit, že trh v rámci bankovnictví a pojišťovnictví se za ta léta změnil a to je dobře. Na toto téma brzy připravím článek.

Vážení klienti velmi Vám děkuji, za dosavadní důvěru, které si velmi vážím. Budu se snažit se svým týmem odborníků postarat se o Vás, co jen nejlépe budeme umět.

Mějte krásný den.

S hlubokou úctou k Vám Lukáš Cohla, ředitel kanceláře