Možné – hypotéka – REFINANCOVÁNÍ

IMG_20160813_181845Refinancování hypotečního úvěru.

Ano, v době fixace je jedním z řešení refinancovat hypoteční úvěr. V praxi to bývá tak, že máte u nějaké banky hypoteční úvěr a v době fixace, což je zpravidla období jednoho, či dvou měsíců máte možnost jednat se stávající bankou o výši nové úrokové sazby včetně nové délky fixačního období. Pokud Vám stávající banka nesplní Vaše očekávání, tak se začnete zpravidla rozhlížet po jiných bankovních subjektech v rámci bankovního trhu v ČR. Začnete  tedy monitorovat bankovní trh, který není vždy dostatečně přehledný, transparentní a pro klienta dostatečně srozumitelný, a dost často ani vůle bank nenaplňuje Vaše očekávání mimořádných podmínek, kterých lze dosáhnout. Je potom velkou neznámou, do jaké míry jste si schopni u stávající banky či u nové banky vykomunikovat ty nejvýhodnější podmínky: příznivou úrokovou sazbu, délku fixace dle své představy a další doplňkové služby aj. Zde je vhodné se nechat zastupovat na profesionální úrovni a to u nás zcela zdarma.

Od toho jsme tu… „MY, tým kanceláře Lukáše Cohly“. My Vám zcela bezplatně a profesionálně zmonitorujeme celý bankovní trh a předložíme Vám to nejvhodnější řešení pro Vás v rámci Vašeho pokračování s hypotečním úvěrem.

Vážení klienti tým kanceláře Lukáše Cohly se těší na Vaši návštěvu. Velmi si vážíme Vaši dosavadní důvěry.  O klienta se dokážeme postarat zcela komplexně.

Zdraví tým kanceláře Lukáše Cohly