HYPOTÉKY: „Neuvěřitelné se stalo skutečností“

DSCF0037Zajímavé, velmi krátce….

  • Možné – hypotéka … 85% + vlastní zdroje
  • Možné – hypotéka … 100%
  • Možné – hypotéka až 130%
  • Možné – hypotéka – REFINANCOVÁNÍ
  • Možné – hypotéka, pracuji na dobu určitou
  • Možné – hypotéka bez příjmu
  • Možné – hypotéka pro podnikatele
  • Možné – hypotéka „Amerika“
  • Možné – hypotéka, jako investice …

                Vězte, že nyní v roce 2016 se děje na hypotečním, chcete-li bankovním trhu něco až neuvěřitelného. „Ano hypotéka je nyní dostupná téměř každému.“ To co se nyní děje na hypotečním trhu nemá v dobrém slova smyslu obdoby. Je to především dáno velmi nízkou úrokovou sazbou.

                Ano, hypotéky jsou dostupné už i klientům s nízkými příjmy. Také se poměrně jednoduše řeší hypotéky bez vlastních zdrojů, tedy bez toho aniž byste měli vlastní finance. Je to takzvaná 100% hypotéka. A co, když si chci půjčit až 130% hypotéku a nemám stále vlastní prostředky, to znamená, že mi banka půjčí 100% na koupi nemovitosti, tedy účelovou hypotéku, a ještě nad rámec mi banka půjčí dalších 30% neúčelově. Ano 130% hypotéka – i to je možné. A ne, že na to dosáhne jen hrstka z nás, ale naopak, je to dostupné téměř každému. A jak jsou na tom podnikatelé a podnikatelské úvěry? I to je nyní podstatně dostupnější. Ještě se zmíním, že jsou banky přístupné i klientům, kteří mají zaměstnání na dobu určitou. I to lze.

                Vážení klienti s důvěrou se obraťte na naši kancelář, protože nyní přišla Vaše šance splnit si svůj sen a pořídit si vlastní bydlení. Máte nyní jedinečnou možnost postavit si rodinný dům, koupit bytovou jednotku, rekreační chatu, pozemek apod.

                Jsme v oboru profesionálové s více než desetiletou praxí, kteří se o Vás velmi odpovědně zcela zdarma a nezávazně postarají. Dokážeme Vám vykomunikovat mnohdy nemožné a zdánlivě nereálné. V naší kanceláři dostanete ty správné informace. Zastupujeme celý bankovní trh v ČR.

                Naše kancelář Vám v příštích týdnech nabídne podrobné články o jednotlivých tématech spojených s hypotéčními úvěry. Viz úvodní upoutávku o jednotlivých hypotékách.

                Obraťte se na nás, budete spokojeni. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší kanceláři.