Rok 2016 je na realizaci hypotečního úvěru opravdu výjimečný!!!!

DSCF0037„DOZVÍTE SE ZAJÍMAVÉ…..“

Opravdu je tomu tak?????? Doposud nám nikdy nebyly hypotéky tak blízko, jako nyní. S nadsázkou lze říci, že na hypoteční úvěr dosáhne téměř každý. Citlivě řečeno: i klienti s nízkými příjmy. A co navíc? Dokonce i na celou výší investice do případného bydlení, ať už v jakékoli formě účelu…. Mám, tím namysli, že banka nyní půjčí i celých 100% prostředků na realizaci Vašeho snu. Umíme však vykomunikovat i částku 100% plus dalších 30%, ani při tom nemusíte mít vlastní finance. I to lze! Ovšem nechci se zde pouštět do vysvětlování různých postupů na odborné bázi. V každém případě je hypoteční úvěr, nebo úvěr prostřednictvím stavebního spoření, tak blízko našim možnostem, jako nikdy nebyl. Křišťálovou kouli nemám, ale nedokážu ani odhadnou, jak dlouho tento příznivý stav bude trvat….rok, dva, pět……….trvale….nevíme…..??? Ale když se člověk rozhodne…pak je jisté, že jste výjimečné možnosti využili… a hlavně investice do jakékoli nemovitosti se dlouhodobě a trvale vyplácí (o tom také článek příště)….

Co je na tom všem zajímavé? Že naše kancelář Vám zcela zdarma a odborně a fundovaně poradí, jak přesně postupovat a zároveň Vám doporučíme vhodné řešení, které jistě posléze oceníte, jako ideální řešení Vašich potřeb na bydlení. Dnes jsem vše popsal velmi obecně a to záměrně, protože v příštím článku Vám popíšu jednotlivé skupiny klientů, kde se zmíním, že opravdu téměř každý dosáhne na hypoteční úvěr.

Naše kancelář je složena nyní už ze tří expertů (na hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěry a úvěry pro podnikatele), kteří se intenzivně zabývají celým procesem různých úvěrů v rámci 10 bank. Naše kancelář byla řádně jednotlivými bankami proškolena a certifikována. Takže pokud se rozhodnete pro naše služby, tak Vám ušetříme Váš drahocenný čas i Vaše finance. Každému klientovi umíme nabídnout vhodné řešení.

Nyní bych rád poděkoval dosavadním klientům, kteří naší kanceláři a našim službám dali důvěru a kteří následně naši práci ocenili doporučením svým přátelům a to je pro nás ta největší pochvala, že je klient spokojen.

Zároveň se naše kancelář těší na nové spokojené klienty při řešení různých druhů úvěru a využití celé rozmanitosti našich služeb v rámci pojištění a bank.

Děkujeme za Vaši pozornost při čtení našich článků, které alespoň jednou týdně prezentujeme prostřednictvím www, nebo FB k informování o oblasti banka pojišťoven.

Pokud Vás cokoli zaujalo, budeme rádi, když naši kancelář navštívíte. Máme otevřeno každý pracovní den od 8h do 18h. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Příště článek s názvem :

„Je hypotéka nyní dostupná téměř každému? Učitě ANO…“