AŽ 50% SLEVA NA POVINNÉM RUČENÍ

Povinné ručení musí mít každý majitel vozidla, ale je na nás, jaké vybereme
DSCF0035Všichni se při výběru nabídek pojišťoven řídíme především cenou pojištění, ale cena není jediným ukazatelem. Důležité je vědět, co si za své pojistné vlastně kupuji? A v tom jsou podstatné rozdíly v nabídkách pojišťoven.
Předně – auto nemůže opustit prodejnu, aniž by bylo pojištěné. Proto každá provozovna sjednává povinné ručení. Většinou u jedné smluvní, a rozhodně ne nejlevnější pojišťovny. Ale to není neřešitelný problém: takovou pojistku lze snadno do osmi dnů vypovědět a sjednat smlouvu výhodnější.
Jak poznám, co je výhodnější smlouva?
1. Cena je samozřejmě důležitá, proč platit víc, než musím? Ale …
2. podstatné jsou i LIMITY PLNĚNÍ – do kolika milionů za mě bude hradit pojišťovna v případě, že způsobím škodu. Limity jsou dva: škoda na zdraví a životě, ale také na majetku a ušlém zisku. Pojišťovny nabízejí až tři pásma plnění. Nejnižší, zákonem dané je 35/35. Ale nemusí být dostatečné. Co je nad to, musí pojistník uhradit sám. Může být škoda tak drahá? Může. Poškozený si například s pomocí právníků spočítá, kolik by si byl s to do penze vydělat, nebýt zranění, které jste mu způsobili. A pak by základ nemusel stačit!
3. Cenu pojistného určuje výkon auta. Některé ústavy pojišťují raději nízkovýkonné vozy, jiné mají výhodné nabídky pro uživatele silnějších strojů.
4. Velmi důležitým faktorem konečné ceny jsou Vaše řidičské zkušenosti: KOLIK MĚSÍCŮ BEZEŠKODNÍHO řízení máte za sebou. Dobré řidiče zvýhodňují všechny ústavy, ale některé víc. Velmi znevýhodňující je, mít za sebou několik incidentů, nebo být teprve začínajícím řidičem. Přesto JSME SCHOPNI KAŽDÉMU ŘIDIČI NAJÍT VHODNOU POJIŠŤOVNU.
5. BONUSY POJIŠŤOVEN: pojišťovny však nenabízejí jen povinné ručení. U některých si s ručením kupujete i různé druhy asistencí a podobně, čemuž je třeba při výběru pojištění věnovat pozornost rovněž. Někde můžete mít např. odtah havarovaného vozidla v ČR úplně zdarma!
6. ZKUŠENOSTI POJISTNÍKŮ: každá pojišťovna má svoji pověst. Různí pojištěnci mají nedobré zkušenosti skoro s každou pojišťovnou na našem trhu. Přesto se dá určit, které pojišťovny plní špatně pravidelně, a u kterých je to spíš výjimka z pravidla. Makléřské firmy sledují tyto zkušenosti a vytvářejí si žebříčky spolehlivosti. Odsud víme, které pojišťovny plní spolehlivě, a u kterých je nízká cena pojistného vykoupena zbytečnými průtahy při plnění.
7. Vedle povinného ručení si můžete připlatit za pojištění havarijní a další rizika. I to je trochu věda.
8. Pojišťavny často ceny pojistného zvedají, proto je výhodné, pojišťovnu občas změnit, ale tím celé to hledání začíná nanovo …
SLOŽITÉ? Nikoliv. MÁME S TÍM ZKUŠENOSTI, PROTO SE OBRAŤTE NA NÁS, RÁDI A ZDARMA POMŮŽEME, vybereme a pohlídáme nejvýhodnější povinné ručení Vám na míru a pohlídáme cenu pojistného i v dalších letech. Navíc MÁME PŘÍSTUP K MIMOŘÁDNÝM SLEVÁM.