13 LET V OBORU POJIŠŤOVNICTVÍ A BANKOVNICTVÍ K 1.9. 2018 – PODĚKOVÁNÍ –

Vážení klienti, sešel se opět rok s rokem a mohu konstatovat, že znovu s radostí tvořím tento článek pro Vás mé klienty se šťastnou 13.

 

1.9. 2018 je pro mne opravdu významným dnem a chci se s Vámi podělit o radost, že i nadále jsem a pracuji v tomto krásném oboru, kde se setkávám s mnoha lidmi z různými životními příběhy z celé škály povolání a profesí. Někteří z Vás za těch 13 let se stali mými přáteli.

Nyní zrekapituluji posledních 12 měsíců. Co se nového událo?  Snažím se, aby byla kancelář otevřena od pondělí do čtvrtka od 8.00 do 17.00. Pátek od 8.00 do 12.00. Další dobrou zprávou je, že od 1.1. 2019 se připravuje další posila, tak bychom byli potom celkem tříčlenný tým. jde mi o to, aby když klient příjde na kancelář, tak aby byl vždy kvalitně, lidsky, profesionálně obsloužen a to od pondělí do pátku. Jako majitel kanceláře, který nese odpovědnost z  chod kanceláře si především zakládám na široké nabídce viz Info na : www.pojistenicohla.cz, tedy celá oblast bankovnictví, pojišťovnictví a dalších služby spojené a navázané na tyto obory. Další velká změna nastala i ve statusu naši kanceláře a to, že jsme založili k 3.1.2018 novou firmu, která navazuje na to, co se doposud vybudovalo. Jedná se o : HYPOTÉKY.POJIŠTĚNÍ.COHLA, s.r.o. Z názvu je patrné, co je naší náplní práce a že jdeme stále vpřed k Vám ke klientům.

Více informací k našim službám najdete na našich stránkách : www.pojistenicohla.cz

Závěrem Vám všem našim stávajícím a budoucím klientům mohu slíbit, že se kancelář Cohla bude snažit vyřešit Vaše požadavky a přání k Vaší spokojenosti.

Děkuji za celou kancelář Cohla za dosavadní důvěru. Moc si toho vážíme. S úctou k Vám majitel kanceláře – makléř Lukáš Cohla

HYPOTÉKY.POJIŠTĚNÍ.COHLA, s.r.o.

Sídlo : Náchod, Palackého 31

tel 775 95 46 95

email : lukas.cohla@insia.com

www.pojistenicohla.cz