ČEŠI PŘÍLIŠ SPOLÉHAJÍ NA STÁT. MYSLÍ, ŽE STAROBNÍ A INVALIDNÍ DŮCHODY JSOU VYŠŠÍ NEŽ VE SKUTEČNOSTI…

Polovina Čechů očekává , že jejich důchod bude vyšší, než jaká je součastná realita. Přehnaná očekávání mají lidé i v případě výše invalidních důchodů. Vyplývá to z nedávného průzkumu agentury STEM/MARK. Spoléhat se přitom pouze na stát, ať už ohledně starobního či invalidního důchodu, může výrazně negativně ovlivnit životní úroveň, na kterou byli dotyční zvyklí.

 

„Zvláště u klientů s nadprůměrným příjmem jsou vyplácené důchody nedostačující pro zachování jejich standardní životní úrovně. K obtížné zdravotní či rodinné situace se tak přidávají i finanční komplikace. Neočekávaným událostem nedokážeme zabránit, můžeme se ale efektivně chránit proti finančním ztrátám v jejich důsledku, například vhodnou formou životního pojištění, kdy vyplácené pojistné plnění kompenzuje výpadek příjmu,“

 

Příklad:

Pokud tedy někdo měsíčně spotřebuje například 20 tisíc korun a jeho invalidní důchod by dělal 10 tisíc, pak by mu stejná částka měsíčně i scházela. Jestliže je Vám 35 let, znamenalo by to do 65 let naspořit každý rok 120 tisíc korun. Což dohromady dělá 3,6 milionu korun. Na první pohled to vypadá jako obrovská suma, která bude stát hodně peněz. Nemusí to tak ale být.

 

ŘEŠENÍ : 

  • Vážený kliente na základě Vašeho zadání Vám u nás v kanceláři zcela nezávazně vytvoříme až od 10 pojišťoven návrhy Vašeho zajištění.
  • Případně Vám  u nás v kanceláři zkontrolujeme Vaše stávající řešení Vašeho zajištění.
  • Jsme profesionálové z praxí od  1.9.2005, tedy více než 12 let.
  • ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ V NABÍDCE 10 POJIŠŤOVEN

 

  • NAVŠTIVTE NÁS